ZAPROSZENIE DO ZGŁASZANIA KANDYDATÓW DO RADY ROZWOJU OBSZARU GOSPODARCZEGO

03.03.2019 r.

Informujemy, że termin zgłaszania kandydatów do Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego zostaje przesunięty do 16.04.2019 r.

 

ZAPROSZENIE DO ZGŁASZANIA KANDYDATÓW DO RADY ROZWOJU OBSZARU GOSPODARCZEGO

ZARZĄDZANEGO PRZEZ

WARMIŃSKO-MAZURSKĄ SPECJALNĄ STREFĘ EKONOMICZNĄ SA

 

 

Działając na podstawie art. 11 Ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. poz. 1162) Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA jako Zarządzający obszarem zaprasza do zgłaszania kandydatów na członków Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego.

 

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz wojewódzkich rad dialogu społecznego z obszaru zarządzanego przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną SA, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 29 sierpnia 2018 r. w/s ustalenia obszarów i przypisania ich zarządzającym (Dz. U. poz. 1698).

 

Wyboru członków Rady dokonamy spośród zgłoszonych kandydatów z uwzględnieniem ich kwalifikacji i doświadczenia. Przy wyborze członków Rady będziemy dążyć do zachowania równowagi między grupami podmiotów, które będą w niej reprezentowane. Do zadań Rady należeć będzie przedstawianie opinii i wniosków w sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na terenie obszaru oraz proponowanie kierunku działań na rzecz poprawy otoczenia przedsiębiorstw i rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru. Rada może przedstawiać władzom gmin lub powiatów położonych na terenie obszaru rekomendacje w zakresie aktywności, które mogą przyczynić się do zwiększania atrakcyjności inwestycyjnej danej gminy lub powiatu. Członkom rady za udział w pracach rady nie przysługuje wynagrodzenie.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 kwietnia br. na adres: Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ul. Barczewskiego 1 10-061 Olsztyn, e – mail: wmsse@wmsse.eu

dokument opublikował: Bronisław Anfolecki (2019.03.19 8:04)
ostatnia modyfikacja dokumentu: Bronisław Anfolecki (2019.04.03 2:10)< powrót

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.