Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci Internet, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.

 

Strona główna

Strona główna jest stroną startową BIP.

 

Składniki Biuletynu Informacji Publicznej

Informacje główne udostępnione w BIP zostały umieszczone w zakładce Menu podmiotowe, w której znajdziemy następujące informacje:

 1. Status prawny. Ta część zawiera informacje o nazwie spółki, formie prawnej, kapitale zakładowym, organie rejestrowym, numerach NIP i REGON.
 2. Przedmiot działalności. Ten dział zawiera informacje na przedmiotu działalności spółki według Polskiej Klasyfikacji Działalności.
 3. Majątek. W tej części przedstawione są aktywa trwałe spółki w rozbiciu na wartości niematerialne i prawne, rzeczowe aktywa trwałe, należności długoterminowe, inwestycje długoterminowe, długoterminowe rozliczenia międzyokresowe.
 4. Organy spółki. W tym dziale wyszczególnione zostały organy spółki wraz z podaniem ich kompetencji i składu osobowego.
 5.  Schemat organizacyjny. W tej części została zaprezentowana graficznie organizacja spółki.
 6. Przetargi i rokowania. W tym dziale zamieszczane są ogłoszenia o organizowanych przez W-M SSE S.A. przetargach i rokowaniach.
 7. Wyniki przetargów i rokowań.  W tym dziale zamieszczane są informacje o wynikach przetargów i rokowań.
 8. Akty prawne. W tym dziale zamieszczane zostały zamieszczone informacje o aktach prawnych regulujących działalność Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Kontakt

Ta zakładka zawiera dane kontaktowe.

 

dokument opublikował: Bronisław Anfolecki (2016.02.16 2:27)
informację wytworzył: Bronisław Anfolecki, 2016.02.16
ostatnia modyfikacja dokumentu: Bronisław Anfolecki (2016.02.29 2:44)< powrót

Udostępnij artykuł

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.